Staf | FAKULTI SAINS DAN TEKNOLOGI MAKANAN
» PENTADBIRAN » PEJABAT AM DEKAN » Staf

Staf

PEJABAT PENTADBIRAN
Penolong Pendaftar
Image result for dahlan ismail abu bakar Dahlan Ismail Abu Bakar (En.)
Penolong Pendaftar
d_ismail@upm.edu.my
Tel : 03-9769 8370
Penolong Pegawai Tadbir 
Norishah Md Saad (Pn.)
Penolong Pegawai Tadbir
norishah@upm.edu.my
Tel : 03-9769 8366
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Norlaili Ismail (Pn.)
Pembantu Tadbir (P/O)
norlaili@uom.edu.my
Tel : 03-9769 4575
Muhamad Hilmi Al-Hijri Md Lazim (En.)
Pembantu Tadbir (P/O)
hiilmi@upm.edu.my
Tel : 03-9769 4576
Siti Nur Nazerah Hj. Harith (Pn.)
Pembantu Tadbir (P/O)
ctnurnazerah@upm.edu.my
Tel : 03-9769 8379
Pembantu Am Pejabat
Noor Mohamad Zin Mohd Naim (En.)
Pembantu Am Pejabat Kanan
nmzn@upm.edu.my
Tel : 03-9769 4577
Zainal Markom (En.)
Pembantu Am Pejabat Kanan
zm@upm.edu.my
Tel : 03-9769 4578
Raheny Raheny Samian (En.)
Pembantu Am Pejabat 
raheny@upm.edu.my
Tel : 03-9769 4579
Pemandu Kenderaan
Rohaizat Zulkaply (En.)
Pemandu
rohaizatz@upm.edu.my
Tel : 03-9769 4580
Shafarin Redzuan (En.)
Pemandu
rin_redzuan@upm.edu.my
Tel : 03-9769 4581
Teknikal dan Penyelenggaraan
Fizreena Umanan (Cik)
Jurutera (Kimia)
fizreena@upm.edu.my
Tel : 03-9769 1352
Mohamad Nur Faizal Hamdan (En.)
Penolong Jurutera
mnurfaizal@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8397
Zulhasyimi Abdul Rasit (En.)
Penjaga Jentera Elektrik
zulhasyimi@upm.edu.my
Tel : 03-9769 1353

 

 

Kemaskini:: 09/04/2019 [shuhada_md]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI SAINS DAN TEKNOLOGI MAKANAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03 9769 8367
Tiada
B1566554965